Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Adott egy Xiaomi redmi note 4...

Adott egy Xiaomi redmi note 4 készülék, de egyszerűen nem hozza be a névjegyeket, és nemtudok sim kártyára menteni! Valakinek ötlet?

Figyelt kérdés

2017. szept. 1. 15:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Tizensok éve nem a SIM-re mentik a telefonok a névjegyeket. Ötlet: haladj a korral, szinkronizáld Google fiókban a névjegyeidet.
2017. szept. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ja csak éppen nekem a sim kártya a megszokott, és nem hozza be a készülék az eddig mentett neveket!
2017. szept. 1. 15:50
 3/11 A kérdező kommentje:
Megjegyzem neked te okostojás bugris kiskölyök, tizen nemsok éve még érintő kijelzős telefonok se voltak!
2017. szept. 1. 15:55
 4/11 anonim ***** válasza:

Sony Ericsson P910i. 13 éve vettem, és érintőkijelzős volt.


Természetesen nem kell érintőkijelzősnek lenni egy telefonnak, hogy legyen saját memóriája. Ami jóval nagyobb és gyorsabb, mint a SIM kártyáé, és jóval több információt képes tárolni, pl. e-mail, cím, arckép stb...


Persze alkalmazkodás helyett nyilván egyszerűbb leugatni azt, aki emlékeztet rá, hogy egy 2010-es alapítású cég nem huszadik századi koncepciók alapján fog telefont gyártani.


Egyébként be lehet állítani a Redmi Note 4-en is, hogy megjelenítse őket. Ha nem bugrisozol le, akkor talán el is árultam volna, hogyan. Azt azért megsúgom, hogy manapság már keresni is lehet az interneten, nem csak kérdezni. Ha elmész a google.hu-ra, csodát fogsz látni.

2017. szept. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Taka te bugris! megoldottam a problémát, ebből is látszik menynire negativ egy bugris kölyök vagy tudtad hogy kell megoldani a problematikat, de te okoskodsz remélem elvisz a halál
2017. szept. 1. 17:19
 6/11 anonim ***** válasza:
Reménykedj csak. A fröcsögésedet elnézve téged hamarosan elvisz egy agyvérzés.
2017. szept. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a sim tool manager-t play storeból!
2017. szept. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Sziasztok

Nekem is ez a problémám

Ha valaki leírná hogy mi a megoldás azt megköszönném

2018. febr. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Nekem úgy van, hogy amikor új névjegyet akarok akkor közepén fönt ki lehet választani hogy SIM,Mi fiók, vagy Google. Ments a simre, aztán azt is állítsd be hogy mutassa a sim névjegyeket.
2018. febr. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Igen az már oké hogy hova mented az újakat, csak amikor átraktam a simemet nem hozta fel a régi névjegyeimet.
2018. febr. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!