Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Messengerből miért tűnnek el...

Messengerből miért tűnnek el random a beszélgetések?

Figyelt kérdés

Többször tapasztaltam már egy 1 év alatt, hogy nem törlöm ki a beszélgetést, nem jelölöm meg kéretlennek, semmi, először beszélek valakivel aztán egy idő után eltűnik ha gépről nézem a messengert. Telefonon megvan, vagy épp fordítva ,csak telefonon látok egy beszélgetést, de ha gépen nézem, akkor nincs ott a teljes beszélgetés az illetővel. És ez leginkább letiltott emberekre vonatkozik. Hogy és miért tűnik el? Tud erről valaki valamit, hasonló tapasztalat?

Úgy tudtam hogy ezek nem tűnnek el teljesen, én nem törlöm, ők pedig nem tudják helyettem kitörölni. Mégis eltűnik vagy ha gépről nézem a messengert, vagy telóról.. ??!?!? o.O


2017. szept. 3. 14:11
 1/5 anonim válasza:
73%
Ez hogyan is jön a tini párkapcsolatok kategóriába? Rossz kategóriába rakod ne csodálkozz,hogy nem tudnak segíteni. Legalábbis én nem.
2017. szept. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A számítástechnika és internet kategóriában belül nem hiszem hogy az infós szaki emberek ilyennel foglalkoznának, vagy értenének hozzá. Nem a géppel van a baj, hanem azon belül egy programmal. És a messengernek elég erősen köze van a tini párkapcsolatokhoz. ;) Remélem így már érted, és nem jelölöd meg a kérdést hogy rossz kategóriában van ;)
2017. szept. 3. 14:26
 3/5 anonim válasza:
73%

Hát pedig rossz kategóriában van :D

Egyébként nem tudom honnan vetted, hogy a messengernek köze van a párkapcsolatokhoz, szerintem kevered valamelyik társkereső appal...

2017. szept. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]

;)

Véletlenül nem a titkosbeszélgetések tűnnek el?

2017. szept. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, rendes messengert használok. Telefonról is. Mint írtam, néha telón a messengerben tűnik el 1-2 beszélgetés, néha gépen nem látom.. És nem, egyik sem volt titkosbeszélgetés. Én legalábbis nem tudom hogy azt hogy kell. Egy beszélgetést sem titkosítottam, szerintem más sem. Más tudja helyettem oda tenni, vagy mit jelent ez? Leginkább letiltott emberekkel való beszélgetések tűnnek el.
2017. szept. 3. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!