Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudom letörölni a...

Hogyan tudom letörölni a merevlemezről a másoknak nem publikus adatokat?

Figyelt kérdés
2017. szept. 8. 21:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Shift+delete
2017. szept. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi a célod ezzel. Ha nagyon el akarod tüntetni nem elég törölni, felül is kell írni
2017. szept. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 belapus ***** válasza:

Fájlok végleges - nem visszaállítható - eltávolítására használható az Eraser szoftver.Beépül a "jobb klikk menübe" is.A program beállításakor több fajta törlési eljárás között lehet választani.


[link]


Vagy itt van egy magyar fejlesztésű, hasonló szoftver a KORO File Shredder.Erre most találtam rá, bár kissé fura, hogy pont a magyar nyelvű oldala, mintha a Google Fordítóval készült volna, és a program magyar nyelvű verziója "nem végleges (partial)"-ként van feltüntetve.


[link]

2017. szept. 9. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A ccleaner proginak van ilyen funkciója. Már most szólok: órákig-napokig tarthat
2017. szept. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!