Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Egy Sony Vaio VGN-NR28M...

Egy Sony Vaio VGN-NR28M típusú laptopom van. Ha a töltővel ez történt, akkor is fog működni a laptop? (többi lent)

Figyelt kérdés

Szóval, a lakásban volt egy beázás, a töltő megadta magát.

A laptop ki volt kapcsolva (nem alvó állapotban)

A töltő típusa: Qubz AC ADAPTER

Model: ST-C-120-19500470CT

INPUT: 100-240 V 2.0A, 50/60 Hz

OUTPUT: 19.5, 4,7A

Az lenne a kérdésem, hogy ebben az esetben, ha ki volt kapcsolva a laptop, és ha veszek hozzá hasonló töltöt, akkor is működni fog a laptop?

Előre is köszönöm a választ!



2017. szept. 13. 20:10
 1/5 P.O.C. ***** válasza:

Ezt nyilván csak akkor tudod meg, ha veszel egyet vagy kölcsönkérsz egy hasonlót teszt jelleggel.

Részemről én nem végeztem jövőbe látó tanfolyamat.

2017. szept. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Jó hír!: Bekapcsol a laptop de még mindig van egy gond:

Amikor kiírja a következőt: "Starting Windows", abba a pillanatban kékhalált kapok.

Probáltam újratelepíteni (pendrive-os bootolás), ugyanúgy kiírja a kékhalált.

Másik merevlemezt is probáltam, akkor is kékhalál.

Mi a teendő? Vagy van egyátalán megoldás ebben a helyzetben?

Egyébként a laptop típusát. Itt az igazi: Sony Vaio VGN-NR38M

2017. szept. 23. 16:52
 3/5 A kérdező kommentje:
Találtam egy ahhoz hasonló töltőt, ezt elfelejtettem kiírni
2017. szept. 23. 16:53
 4/5 anonim ***** válasza:
A kék halál általában valamiféle hardveres, vagy szoftveres problémára utalhat. Ez esetben több, mint valószínű, hogy hardveres probléma áll fent mivel a beázás előtt jó volt most viszont nem. Vidd el egy szerelőhöz vagy garanciális ügyintézéssel oldd meg valahogy. Nem tudom a laptopoknál mennyire szabadon változtathatod meg a hardvereket mivel laptomom sosem volt. Általában a ram meg tároló cserélhető, hogy még mi cserélhető és mi nem azt nem tudom biztosra.
2017. szept. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyébként ezek szerint a HDD-vel nincs hiba, vagyis addig, még más eszközben le nem próbálod nem derül ki. Az viszont kizárható, hogy az okozna ilyesmit is, nem is jellemző. Ha a HDD hibázik csak kifagy a rendszer.
2017. szept. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!