Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Elfelejtettem a jelszavakat...

Elfelejtettem a jelszavakat valaki tud segiteni?

Figyelt kérdés
az van hogy 2 intám van egy hivatalos és egy versenyes ...egyikens sincs kevés követőm de a versenyesnek elfelejtettem a jelszavát ja és az emailcim jelszavát is elfelejtettem amivel jelentkeztem...és akármien segítséget kérek az azt írja hogy hibás telószám vagy email vagy stb amiket ilyenkor kér!!! Valaki segítsen pls! mert egyszerüen az életem van azon az oldalon és sehogy sem tudok belépni. valak tud segiteni?

2017. szept. 15. 20:11
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
Hogy lehet a jelszot es az email cimet elfelejteni ? Irj a suppnak ok majd segitenek. Ha tudod igazolni magad akkor atrakjak egy masik eamil cimedre.
2017. szept. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 A kérdező kommentje:
mi az a supp?
2017. szept. 15. 20:24
 3/43 anonim ***** válasza:
Nem ertlek. Ott van az elso oldalon jobb also sarokba "chat" felirat. Kitoltod az adatokat es maris lehet segitseget kerni a supportoktol. Egyszeru ;).
2017. szept. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 A kérdező kommentje:
nem tudom milyen oldalról van szó nem vagyok informatikus de az az oldal 3 éva megvan szóval nincs más megoldás a supp on kivul ha pedog nincs akkor valaki érthetően leírná hogy miaz
2017. szept. 15. 20:33
 5/43 anonim ***** válasza:

"...ha pedog nincs akkor valaki érthetően leírná hogy miaz"

Mit írjon le? A nem létező megoldást?

Szerintem a Te követőid az oldalon mind magyar nyelvtan tanárok. És nem követők, hanem üldözők...

2017. szept. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
Te amnezias vagy. Most irtam le. Akkor elmondom ugy, hogy egy 5 eves is meg tudja erteni. A support az akitol lehet segitseget kerni az oldalon. Pl ha nem tudsz belepni. De en hiaba irom le neked angolul nem tudsz igy beszelni / irni se fogsz tudni. Szoval ha nincs ismerosod aki tud angolul akkor szivas. Mit nem lehet felfogni. Azt irja nem tudja milyen oldalrol van szo. Fellepsz az INTARA es jobb ALSO SAROKban lathato egy "CHAT" felirat. A kurszort raviszed es ball eger gomb. Felugrik egy ablak. Ott meg kell adni par adatot.
2017. szept. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 A kérdező kommentje:
de nem tudok belépni instáraaa
2017. szept. 15. 20:41
 8/43 A kérdező kommentje:
és tudod igazi követőim vannak!!
2017. szept. 15. 20:42
 9/43 anonim ***** válasza:
Nah meg egyszer fussunk neki.
2017. szept. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
Van az inta olda. Ahova nem tudsz belepni. Eddig rendben van. Az oldalnak ahova nem tudsz belepni vannak ugymond segito emberkek:D. Ezeket hivjak supportnak. Szoval regisztralsz egy uj felhasznalonevet. uj felhasznalonev / uj jelszo, uj email. A telefonszam legyen ugyan az!. Nos ha ez meg van akkor mar kapcsolatba tudsz lepni ezekkel az emberekkel. Ott is megadod / kitoltod a szukseges adatokat. Ha ez meg van elmeletileg lehet chatelni veluk es akkor leirod a problemadat. En most keresek egy vastag kotelet...
2017. szept. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!