Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nincs BLUETOOTH-a laptopon?

Miért nincs BLUETOOTH-a laptopon?

Figyelt kérdés
Újra megkérdezem, hátha kapok újabb válaszokat.Újra lett telepítve az op. rendszer.(WIN.7)Azóta nincs bluetooth kapcsolatom.Le kell valamit töltenem?nem nagyon értek a számitástechnikához.a telóról kéne fotókat áttöltenem.öreg gagyi teló, nincs kábeles lehetőség.

2017. szept. 17. 20:04
1 2 3
 1/27 szántóvető ***** válasza:
mert törlődött a driver win újrahúzás után.tehát driverezz és működni fog.nézz szét az eszközkezelőben,nyilván tele van sárga felkiáltójelekkel.
2017. szept. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
az eszközkezelőben egy sárga felkiáltó jel sincs,sőt azt írja hogy a blutooth megfelelően működik.
2017. szept. 17. 20:46
 3/27 A kérdező kommentje:
vagy a vezeték nélküli egérre vonatkozik?
2017. szept. 17. 20:48
 4/27 szántóvető ***** válasza:
és nem érzékeli a telódat a gép?vagy a teló a gépedet.az egérnek nincs jelentősége.
2017. szept. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 P.O.C. ***** válasza:

Az hogy az eszközkezelőben minden rendben van még nem feltétlen ad okot a boldogságra. Számos olyan hardver van, amit hiába ismer fel a Windows saját illesztő program adatbázisa, mégis csak a gyártó saját illesztőprogramjával és annak kiegészítő programjaival működik megfelelően.

Szerintem mégis csak érdemes lenne körülnézned a laptopod gyártójának honlapján.

2017. szept. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
T.szántóvető!a teló nem találja a gépet,pedig ott van a pár. eszközök közt.régen működött a WIN.7 tel,csak most ujra lett telepítve .a gépen itt a tálcán van egy ikon hogy "rejtett ikonok megjelenítése" régen ott kapcsoltam be a bluetooth-t,most ott csak az van hogy:testreszabás, de azon belül nincs bluetooth.
2017. szept. 17. 21:41
 7/27 A kérdező kommentje:
T.POC ! húúú ez nekem magas,én azt nem tudom megcsinálni,nem értem, és nincs is türelmem hozzá. azért köszi.azt gondoltam hogy csak a beállitásoknál kell valamit aktivizálni.
2017. szept. 17. 21:43
 8/27 szántóvető ***** válasza:
akkor lehet hogy be sincs kapcsolva.start menü és írd be a keresőbe majd ha megnyílt akkor jobklikkel rögzítsd a tálcán.
2017. szept. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

valahogy kiraktam a tálcára a bluetooth parancs ikont de most sem működik. azt irja ki ha fogadni akarok," a blutooth-fájl átvitel nem fejeződött be.

A windows nem tudott átvinni egyes fájlokat.

Nem sikerült a fájl átküldése mert a kapcsolat létrehozása meghiúsult.Ellenőrizze hogy a bluetooth rádió csatlakoztatva van e.

a vissza gombra kattintva újra próbálkozhat."

moost mit csináljak? az egészet nem értem.

2017. szept. 17. 22:35
 10/27 anonim ***** válasza:

mit nem értesz? már meg lett válaszolva a kérdésed:

megkeresed, letöltöd, telepíted a drivert.

2017. szept. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!