Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen laptopot vegyek? Mi...

Milyen laptopot vegyek? Mi számít ma jónak laptopok közül? Mit kell nézni egy laptopon? Mit kell figyelembe venni laptop vasárlásakor?

Figyelt kérdés

Elsősorban sulihoz kellene, ügyvitel szakon tanulok. Azon kívül itthoni gépezéshez, zene, internet, film nézés. Játszani nem szoktam.

Miket kell nézni, mi számít jónak manapsag egy laptopnál? És milyen márka a jó?

Előre is köszi a segítséget.



2017. szept. 18. 16:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nem fontos a játék, akkor mindenképp az Apple gépeit ajánlom. nagyon időtállóak, és nagyon jók :) Pl, nekem egy 2009 MacBook-om van, és bátran állíthatom, hogy simán odaveri a 2014-es Lenovo laptopomat, ami már nem is működik :D Szóval a MacBook egy nagyon jó laptop, főleg munkára :)
2017. szept. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja és a támogatottság is nagyon jó :D Akárhogy is szémolunk, most lett 8 éves az én gépem, és a hétvégén jött az új OS béta a macOS High Sierra, és brutál gyors :D Még gyorsabb, mint a Sierrával volt. Szóval respect Apple :D
2017. szept. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi, egy árat tudnál még mondani, hogy körülbelül mennyire számítsak?
2017. szept. 19. 16:38
 4/6 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy melyiket akarod megvenni :D Újonnan, a legújabb modellek:


A "Sima" MacBook: [link]


A MacBook Air: [link] -air


A MacBook Pro: [link] -pro


De, ha használtan tudsz venni egy 2012-es, vagy a fölötti MacBookot jó állapotban, jó áron, akkor már jól jártál :D Én nagyon elvagyok a MacBook 2009 late-el is :D

2017. szept. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én 60-ért vettem használtan a gépem. De megérte, mert még engem is meglepve megkapta a legfrisebb macOS-t is :D
2017. szept. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Acer Aspire család
2017. okt. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!