Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Lehetséges hogy csak túl...

Lehetséges hogy csak túl paranoiás vagyok?

Figyelt kérdés
Skype-on két ember is felvett engem, mindkettő valami olyan szöveggel, amit valaki olyannak akarhattak küldeni akit ismernek és ugyan az a nevük mint nekem. Aztán ugye mondom nekik, hogy hát én nem az a személy vagyok akit ők keresnek, de attól még beszélgetni akartak. Mindketten valami olyan városban lakik elvileg, ami közel van az én lakhelyemhez, de az én nevem nem túl gyakori, és ezen a környéken tuti nincs még egy ilyen nevű ember. Ez lehet valami gyanús dolog, vagy csak véletlen?

2017. szept. 19. 17:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, lehet gyanús dolog. Belementek valamilyen beszélgetésbe végülis? Miket kérdeztek? Túlzottan barátságosnak tűnnek?
2017. szept. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát mlg először elkezdtem beszélgetni a lánnyal, ilyen nagyon "csajos", intim dolgokról akart beszélgetni, de mondom bocs nem szeretnék, aztán csak úgy beszélgettem vele, de már vele sem. A másik, egy fiú, mrg azután hogy megkérdezte hol lakok és lenne e kedvem beszélgetni, nem is írtam vissza neki.
2017. szept. 20. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!