Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Egy közösségi oldal mi alapján...

Egy közösségi oldal mi alapján szűrheti a felhasználóit? (leírás alant, köszi a segítséget)

Figyelt kérdés

www.couchsurfing.com oldalról lenne szó, ez egy ingyenes utazó app, ahol másoknál lehet megszállni, vagy vendégeket lehet fogadni, elég simán működik, de ha valaki nagyon ki akar szúrni a másikkal jelenti a profilt és egy életre kitiltják. Velem is ez történt, egy rossz akaróm jelentette a profilomat és kitiltottak pedig 20+ értékelésem is volt. Azóta nem tudok újat csinálni.


Facebookhoz kell csatolni.

Facebookon próbáltam megváltoztatni a nevemet és az emailt, ideig óráig működött aztán megint eltűnt a profil. Elképzelhető, hogy felülvizsgálják? Egy facebook profil a néven és az email címen kívül mi más alapján azonosítható be külső alkalmazás számára? Szerintem semmi más. Csak névhez és emailhez adtam hozzáférést és ezt megváltoztattam.


Az IP-m mivel mobilnet minden csatlakozásnál megújul, IP alapján nem hiszem, hogy szűrnek MAC alapján meg tudom, hogy biztosan nem.

A profilokon megnézhetik talán a fotókat.


14 millió felhasználó van, valaki tud arról információt, hogy az ilyen közösségi oldalak milyen elven szűrik át a profilokat? Gondolok itt arra pl, hogy nyitok egy új profilt és mondjuk 2 hónapig inaktív maradok, ha addig nem törlik le és újra kezdem használni valószínűleg nem nézik át. De gondolom az új profilokat 1 héten belül átnézi egy erre kijelölt adminisztrátor. Összehasonlítja a képeket a kitiltott felhasználók képeivel, esetleg a bemutatkozást, név, cím, születési idő, lakcím, város?


Tehát ha mondjuk indítok egy új profilt ahol dél-afrikát adom meg lakcímnek feltöltök pár fel nem ismerhető képet, rövid bemutatkozást és 1-2 hónap után visszautaztatom magyarországra (átírom a címet) akkor az okés?


Az okostelefonos appra gondolom nem érdemes belépnem mert az kiszűr?

Nagyon fontos ez a profil mert sokat utazgatok és már volt 20 pozitív visszajelzésem és utaztam vele európa legtöbb országában.


2017. szept. 19. 19:19
 1/4 anonim ***** válasza:
" Egy facebook profil a néven és az email címen kívül mi más alapján azonosítható be külső alkalmazás számára?" Dehogynem, minden profilhoz tartozik egy egyedi azonosító, amit nem tudsz megváltoztatni.
2017. szept. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez mégis érdekes, mert egyszer már kitiltottak, a kanári szigeten utaztam épp amikor gyakorlatilag lengyelek kb meg akartak verni. És én kértem az oldalt, hogy vagy töröljék a profilom, vagy azt amit írtak rólam mert sértő. Törölték a profilom és egy ideig nem is tudtam a facebookommal regisztrálni majd konkrétan 3 vagy 4 hónappal később egyszer csak tudtam és nem törölték le. Nem is igazán értem hogy volt mert ahhoz a profilhoz csatoltam amiről akkor már letiltottak egyszer.
2017. szept. 19. 19:33
 3/4 A kérdező kommentje:
Szóval valami kiskapu biztosan van.
2017. szept. 19. 19:33
 4/4 A kérdező kommentje:

Szóval a legbiztosabb talán ha várok fél évet és utána kezdem újra?...

Vagy csinálok több profilt torról és ha esetleg az egyiket le is tiltják mindig marad tartalék?

2017. szept. 19. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!