Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ílyen számítógép teljesítménye...

Ílyen számítógép teljesítményen próbáltátok már elindítani a gta 5 játékot?

Figyelt kérdés

a gta 4 maximum grafikán megyen, ezér kérdezem ezt is.

A gépem kétmagos 2,60Ghz, ram 2Gb ddr2, videókártya Amd radeon HD 7300 1Gb. azér kérdezem megérie leszedni mer elég sok amit irnak róla a rendszerkövetelménynek nem hiszek mer volt már olyan hogy dual core processzort irt a játékra és egymagon vígan elfutott.


2017. szept. 20. 18:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Én az előző konfigomon még tudtam játszani vele, de csak alacsony grafikán, és néha szaggatott, de élvezhető volt. Hátha ez segít.

Quad core 3GHz, 4GB RAM, Radeon HD5670(512MB RAM)

2017. szept. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor csak a videókártyám elég sajnos a többi kevés, ha jól számolom van összesen 12 Ghz ed nekem csak 5
2017. szept. 20. 18:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is úgy vélem, hogy csak szaggatva, élvezhetetlenül tudnál játszani, ha egyáltalán elindul a kevés RAM miatt
2017. szept. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem E5200 (2x2.5GHz) processzorral, 4GB RAM és 750Ti videokártyával autóval haladáskor először akadt majd eltűntek a textúrák. Nem bírta tartani az iramot...
2017. szept. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!