Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Akinek nagyon nem tetszik a...

Akinek nagyon nem tetszik a Windows 10, nem bírja megszokni, az milyen operációs rendszerre tért át helyette?

Figyelt kérdés
A Windows 7 támogatása sajnos 2 év múlva lejár. Hosszabb távon ez nem opció. Következő Windows úgy tudom már nem lesz. A 10-re jönnek frissítések majd. Szóval ennyit a reményről, hogy lesz egy normális Windows 11, amiben semmi metro és néz is ki valahogy. Bár nemcsak a kinézet a bajom a rendszerrel. Aki szakított a 10 miatt a Windows világával, az mit használ ? Ubuntu ? SUSE ? Valamilyen más Linux ? Esetleg OSX ?
2017. szept. 23. 10:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Linuxot kicsit ismerem, de aki csak winet használt ellőtte sztem kösse fel kissé a gatyáját mert nem egy egyszerű rendszer.

OSX-et nem ismerem..

Nekem spec semmi bajom a 10-essel.

2017. szept. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én a 7-re tértem vissza, ahol nem azt használok itt a Linux Mint, szerveren meg vagy Linux Mint, vagy Debian fut. Neked a Mint-et javaslom. Készíts egy linux live pendriveot, hogy tudj vele ismerkedni, így az átállás zökkenőmentes lesz. :)
2017. szept. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
93%

Ez a hét kifogása. :D

El sem tudom képzelni mi lehet az a bődületes különbség a 7 és a 10 között, amit nem lehet megszokni.

Ez egy annyira alibi duma, hogy hihetetlen.

Apám 72 éves, és 2 nap alatt megszokta, és nem nyavajgott hogy így meg úgy.

2017. szept. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mi az, amit nem lehet w10 alatt megcsinálni, és w7 alatt igen (leszámítva egy-két játékot)? Na persze, amikor kijött a vista, meg a 7, akkor is temette mindenki a windows-t, mindenki fanyalgott még a hetesen is… Tanuljatok meg egy-két gyorsbillentyű kombinációt, aztán már nem is érdekes a start menü:

[link]

2017. szept. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a beépített "appoktól" és pár apróságtól agyfaszt kaptam. De új rendszer helyett letöltöttem a W10Privacy-t és mindent kiiktattam ami nem tetszik. A felület annyira nem érdekel, de akinek fontos, vannak nagyon durva szoftverek. Rainmeter-hez pl. olyan felületek vannak amik minden eredeti OS-t ütnek stílusban és használhatóságban.
2017. szept. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!