Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám a League of...

Hogyan tudnám a League of Legends accountomat eladni?

Figyelt kérdés

Már egy ideje nem tetszik ahova halad a játék és mivel költöttem némi pénzt is a fiókomon és elég jó szinten állok szeretném eladni a fiókomat.

Mi ennek a módja ? Hova tehetném fel ?



#játék #eladás #account #felhasználó #fiók #League #League of Legends #Riot #lol fiók eladás #league of legends fiók eladása
2017. okt. 1. 11:01
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

az nem számít mivel az ip címből 10 perc alatt kiderül hogy eladtad, és bannolják.


Egyébként akkor van minimális értelme eladni ha legalább diamond1 feletti vagy, skineket már lehet kapni ingyen ládákból is.

2017. okt. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
dehogy bannolják. Haver játszott az accomal rengeteg , sőt még költöztem is akkor is változott az ip címem . Eladni szerintem nehéz már lol fiókot mert itt magyarba elégé esett a népszerűsége .
2017. okt. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

playerauctions, epicnpc, ebay

De ha nincsenek rajta ritka skinek és/vagy nem high elo akkor 2 ezer ft-nál többet nem fogsz kapni érte.

2017. okt. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#2

és másik országba költöztél? mer gondolom nem magyar honba akarja eladni.

2017. okt. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
magyarban .
2017. okt. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Még Jófogáson is szoktam látni eladó lol accot. :D Ha nem high elo és nincsenek rajta ritka skinek kicsi az esélye hogy legalább feléért eladod mint amennyit költöttél rá. Bár valaki a barátlistámról silver-bronz accot adott el szóval nem lehetetlen, boostolni általában megveszik.
2017. okt. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!