Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Programozó, rendszergazda...

Programozó, rendszergazda vagy mérnök informatikus?

Figyelt kérdés
Ezen szakmák között gondolkozok és segítséget kérnék hogy melyiket válasszam. Abban is kéne egy kis segítség hogy hogyan tanuljak tovább, tehát hogy szakma után még diplomát is szerezzek stb.. Leginkább a rendszergazda fekszik nekem, de fontosnak tartom a fizetést amiben a 3 közül átlagban a rendszergazda keresi a legkevesebbet. Legalább is ezt olvastam.

2017. okt. 1. 12:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Legyél mérnök informatikus, abban van minden. Majd menetközben kiderül, hogy van-e affinitásod a programozáshoz ...mellesleg a rendszergazdáknak is kell jócskán programoznia. Én már csak tudom, az vagyok. Gyakorlatilag már szinte mindent powershellben csinálok.
2017. okt. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!