Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mennyi idő kell, hogy elfogadj...

Fun19 kérdése:

Mennyi idő kell, hogy elfogadják a jelentkezésem egy facebook csoportba?

Figyelt kérdés

Jelentkeztem egy csoportba volt pár kérdés normálisan válaszoltam mégsem vettek még fel. Gondoltam adok időt lehet dolguk van vagy ilyesmi. Mennyi idő az amig van esélyem a befogadásra? Nagyon szeretnék oda bekerülni.

(Nem tudtam a kérdés hova kategorizalni)



2017. okt. 3. 18:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem teljesen értem a kérdés értelmét.

Tehát jelentkeztél egy Facebook csoportba, amit emberek üzemeltetnek. Itt az oldalon honnan tudná bárki, hogy az az ember éppen mit csinál. Éppen nyaralni van és csak 1 hónap múlva engedélyezi a tagságot vagy szarik rá és azért nem vesz fel... Nem értem...

2017. okt. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Van par admin az oldalol lattam parat aki fent is volt. De nem fogadták el a jelentkezésem és nem értem mért.
2017. okt. 3. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!