Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Excel visszaállítás, automatik...

Excel visszaállítás, automatikus mentéssel help?

Figyelt kérdés

Tegnap este dolgoztam egy excel fájlban. Több órás munkám van benne, az excelem azt írja, termékaktiválás szükséges. Bevan és be is volt pipálva, hogy 10 percenként automatikusan ment. Nyilván elfelejtettem menteni mikor kikapcsoltam a gépet, mivel ma nincs meg a 16 kitöltött rubrikából csak 4. Az agyam már elszállt mivel a dokumentum visszaállítás gombra kattintva nem jelenik meg semmi! Miért ? Hogyan tudnám visszaállítani a tegnapi állapotot, ha tegnap nem mentettem (de elvileg automatikusan mentett), azonban tegnap előtt igen!

HELP



2017. okt. 11. 18:16
 1/1 p33ter ***** válasza:
Szia, én annó hasonló képpen sikerült elcsesznem a lakótársam állam vizsgáját, vagy 25 oldalt , de viszont 24 órára azthiszem ,hogy csinál mentést a program, youtubeon keress rá :How To restore/recover unsaved excel file. Van megoldás, Legalábbis MacBookon 3 perc alatt megoldható volt. Bele kellett picit bújni a fájlokba erre emlékszem ,de talán nincs még minden veszve nked sem.
2017. okt. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!