Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Rebell SC2030 számológép elég...

Rebell SC2030 számológép elég emelt szintű kémia érettségihez?

Figyelt kérdés

[link]


Egysoros a kijelzője és 136 funkciós.

Érettségi után fogorvosi karon szeretnék tovább tanulni. A kérdésem az lenne, hogy egy ilyen számológép is elég-e érettségihez és egyetemre.



2017. okt. 12. 16:10
 1/2 anonim válasza:
100%

Elég.


DE ! A legfontosabb, hogy sokat gyakorolj vele ! Éppenséggel aki tudja az anyagot annak nincs időproblémája az érettségin, viszont az egyetemen, zh íráskor minden másodperc számít !

2017. okt. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Én vettem egy elég komoly számológépet érettségire.

Egy-egy lépésnél, ahol nem kell a levezetés részletesen, sokkal egyszerűbb és, ami a legfontosabb pontosabb a számítás.

Ezen kívül most egyetemen is nagyon jól jön.

pl. két vektor szögét vagy irányvektorát 3 gombnyomás kiszámolni, míg kézzel vagy fejben legalább 5-6 lépés mindent beleértve.

Időben is sok a különbség.


Ha tovább szeretnél tanulni, szerintem ruházz be egyre.


Az eredeti kérdésre válaszolva: igen, elég.

2017. okt. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!