Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Megéri megvenni ezt a PC-t?

Megéri megvenni ezt a PC-t?

Figyelt kérdés

[link]


A processzor típusát ha jól térképeztem fel, akkor nem lehet minden alaplappal párosítani, de elvileg ez az asus jó lehet hozzá. Amúgy nem tudom ezt a processzort pontosan hogy kell beírni egy gépigényt vizsgáló honlapra, de sztem elégnek kell lennie, a többi jó egy GTA Vhöz. Szerintetek megéri az árát, vagy lehet olcsóbban hozzájutni ehhez hasonlóhoz? Érdemes amúgy jófogásról vásárolni, én úgy tudtam, hogy jobb készen venni gépet, olcsóbb, mint alkatrészenként összerakni, vagy ez h*lyeség? :D



2017. okt. 19. 22:45
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem jobb készen venni gépet, de itt egy használt gépről van szó.

Számomra kicsit sántít, vagy nagyon kell neki a pénz.

2017. okt. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Miben sántíthat? Lehet nem működik, úgy ahogy kell?
2017. okt. 19. 22:57
 3/9 anonim ***** válasza:
az a 4 giga ram kevés meg a gagyi táp valószínű .. ezt tuti nem venném. Inkább már egy olcsóbb 3 genes i5 gépet 8 giga rammal és rendes táppal !
2017. okt. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De ha jól értem lehet venni + 12 ezerért még 4gb ramot.
2017. okt. 19. 23:02
 5/9 anonim ***** válasza:
lehet jó, de akkor még dobj hozzá egy tápot, mondjuk egy Cooler master v550-t esetleg.
2017. okt. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
gta v -höz meg minek neked i7 proci ? még egy i3 is elég .
2017. okt. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha azt nézed +4 gb ram +12k, akkor az már 142k.

Újonnan össze tudsz rakni egy ryzen pc-t hasonló áron.


Szóval ez kb használtan egy új pc áron lévő gép...

2017. okt. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Megéri ,csak tényleg a ram-ot 8 de legalább 6 GB-ig bővisd,mert 4 GB RAM már rohadt kevés a mai játékokhoz ,itt is csak a proci miatt mondom azt ,hogy meg éri na,de e mellé a proci mellé ajánlott egy jobb vieókártya mert hardcore igényre nem ajánlok gtx 750 Ti aki hardcore pc-t akar építeni az mondjuk vegyen egy Radeon RX 580 8 GB OC-t!
2017. okt. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
[link] ez jobban megeri? :D i3as es ad hozzá monitort, egeret is :D
2017. okt. 24. 04:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!