Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen laptopot vegyek, vagy...

Milyen laptopot vegyek, vagy milyen szempontokat tartsak szem elott ezek alapjan?

Figyelt kérdés

Elromlott a gepem, ezert uj vasarlasa mellett dontottem. Sokat dolgozom Photoshoppal es idonkent Sony Vegasszal, szoval mindenkepp kellene, hogy ezek siman menjenek.

Az elozo asztali volt,a konfigjat nem tudom sajnos megmondani, de eleg gyenge gep volt, ez a ket progi mindig nehezen futott rajta, meg ugy amblokk nagyon lassu volt az egesz.

Mas szempont igazabol nem nagyon van, talan annyi, hogy ha valaki tud konkret lapit, akkor ne horror aron. :)



2017. okt. 20. 16:12
 1/1 A kérdező kommentje:
Na ezt jol osszekutyultam...remelem azert erheto.😅
2017. okt. 20. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!