Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Vettem egy Acer Aspire V5-591G...

Vettem egy Acer Aspire V5-591G laptopot (i7 6700HQ, NVIDIA GeForce 950m 2 giga) és valamiért amikor a géphez nem nyúlok, felpörög magától a proci. Fogalmam sincs miért. Nektek van ötletetek?

Figyelt kérdés

Amikor elindítok egy nagyobb tervező programot pl.: Autodesk Inventor, akkor természetesen pörög ahogy kell. Viszont, amikor egyszerűen csak netezek, utána kilépek belőle, úgy hagyom egy darabig, akkor random fogja magát és mint egy atomerőmű el kezd pörögni. Ötletem nincs miért csinálhatja ezt. Valakinek valami? Esetleg optimalizálni kellene? Probléma egyáltalán?

Kíméljetek azoktól a becsmérlő válaszoktól, amik a gépet akarják fikázni. Megoldásra van szükségem, köszönöm.



2017. okt. 23. 18:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia az összes driver fel van telepítve a gépre ? MErt ha nincsen akkor telepítsd fel az Acer hivatalos oldaláról.

Indíts el egy programot AIDA64 pl ami kiírja a gép hőfokát és nézd meg hogy alapjáraton hány fokos ha nagyon magas akkor én azt mondom hogy vidd vissza egy szakszervizbe ahol megnézik mi lehet a probléma vele.

2017. okt. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szia! Nekem is V5-591G van csak i5 6300HQ. Néha nekem is elkezd a proci pörögni, majd leáll. Szerintem nincs vele semmi gond. Meg néha nekem szokott olyat is ha hallgatok zenét Winampon vagy Vlc-n egy fél másodpercre megakad a zene, de megy tovább. De szerintem ez az SSD-m miatt van külön van a zene meg a program.
2017. okt. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! :)
2017. okt. 25. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!