Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem működik a minecraft?

Miért nem működik a minecraft?

Figyelt kérdés

Ketten próbálunk játszani egy szerveren 1.10.2-ben LAN világban, de nem sikerül. A barátom létrehozza a világot, mondja a portot, én a többjátékos módnál a közvetlen csatlakozásba beírom az ő ip címéjét és a portot utána. Nem sikerül csatlakozni természetesen. Hamachi közben be van kapcsolva, tűzfalaink ki vannak kapcsolva. Ez közrejátszhat, hogy a hamachi-nál nekem ezt a felkiáltójelet mutatja?

[link]


Remélem érthető amit leírtam, segítsetek megoldani!



2017. okt. 31. 10:25
 1/8 anonim ***** válasza:
56%
De mi az hogy nem sikerül csatlakozni? Mégis mit ír ki?
2017. okt. 31. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ugyanezt mint ezen a képen:

[link]

2017. okt. 31. 11:56
 3/8 A kérdező kommentje:

Bocs, nem jó a kép, ez talán jó:

[link]

2017. okt. 31. 12:00
 4/8 anonim ***** válasza:

Amiket meg lehet próbálni:


1. Ha van a szerveren telepítve Tekkit, töröljétek.

2. A szerveren le kell tiltani a router tűzfalát.

3. Start menu -> paranccsor, írd be hogy: ipconfig /flushdns

4. A <palyaneve>/playerdata (régebbi verziókban <palyaneve>/players) mappából töröld az összes .dat fájlt. Ezzel el fog veszni a játékosok invetoryjai és statjai, de lehet, hogy megoldja a problémát.

5. Próbálkozzatok más verziójú szerverrel és klienssel.

2017. okt. 31. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
ÉS ezeket mind hogy tudom megtenni? És nekem kell vagy a barátomnak? (barátom a host)
2017. okt. 31. 12:43
 6/8 anonim ***** válasza:
A barátodnak kell megtennie. Mi nem megy?
2017. okt. 31. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

1.Honnan tudom hogy van e tekkit?

2.Hol tudom letiltani?

3.Beírtam és fél tized mp-re kb. felugrott egy ablak és el is tűnt.

4.Ezt minecraftba írjam be?

2017. okt. 31. 13:14
 8/8 anonim ***** válasza:

1. A launcherben "Technic Launcher" felirat van.

2. Be kell menni a router webes felületére, vagy a 192.168.0.1, vagy 192.168.1.2, vagy 192.168.1.1, vagy hasonló címen... olyat kell keresni, hogy firewall, és disabled-re állítani.

3. Először a Paranccsort kell elindítani, és utána, abba kell a parancsot beírni (nagyon figyelve a szóközökre).

4. NEM! Van egy mappa a serverben, amiben a világotok van. Abban van egy mappa "playerdata" néven. Az ebben lévő fájlokat kell törölni.

2017. nov. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!