Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van e hp típusú számítógépem...

Van e hp típusú számítógépem anit a vaterán vettem windows 7 ultimatéval telepítve és mitól van az hogyha bekapcsolom csak pár másodperc múlva bootol be a gép?

Figyelt kérdés
2017. nov. 2. 22:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Régi, valószínűleg kis késleltetéssel érzékeli a gép a gombot, hogy lenyomtad azaz bekapcsoltad. Lehet, hogy idő, mire felpörög a HDD, idő mire bekapcsol mivel régi. Egyáltalán ad ki hangot ha benyomod vagy egy ideig semmi hang aztán felzörren?
2017. nov. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
adni ad hangot renedesen bekapcsol csak egy kis ideig nemn lehet a monitoron látni semmi bevezető képernyőt
2017. nov. 2. 22:44
 3/7 A kérdező kommentje:
utánna megjelenik a hp felirat utána meg a windows betöltő képernyő
2017. nov. 2. 22:44
 4/7 anonim ***** válasza:
Mert HP.
2017. nov. 3. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én ennek nem tulajdonítanék nagy jelentőséget. Szerintem csak lassan tölt be, ennyi az egész.
2017. nov. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anc ***** válasza:
Ha pár mp-ről van csak szó, nem aggódnék. Amúgy kérdezz rá az eladónál, hátha van valami magyarázata! Gondolom, használtan vetted, nem?
2017. nov. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
igen használtan de valamikor meg ahogy bekapcsolom azzonal betölt
2017. nov. 29. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!