Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Az Iphone SE-t venni megéri?...

Az Iphone SE-t venni megéri? Nem tűnik túl elavultnak?

Figyelt kérdés

Újonnan rendelném meg árukeresőn de olyan kicsi viszont nagyon tetszik. Vagy inkább 6s-t vegyek?

Ha megveszem az SE-t nem tűnik olyan réginek?



2017. nov. 7. 15:11
1 2
 1/15 Captain Logic ***** válasza:
Ha menőzésre kell, akkor legalább 7, de inkábbb 8. Ha a belseje számít, akkor csak mondom, hogy a 6S és az SE hardverei kb ugyanazok.
2017. nov. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ha kicsi és kompakt telót akarsz, akkor SE, ha nagyobbat, akkor 6S vagy 6S plus. A hardver ugyanaz (viszont semmiképpen ne sima 6-ost, mert az jóval gyengébb!) ...de ha rámhallgatsz, legalább 7-et veszel. Az már vízálló, a fizikai gombot cserélték érintősre és bejött ugye a forcetouch is.
2017. nov. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Az árukeresőn nem tudod megrendelni. Az nem webshop.

Amúgy teljesen jó még, ha kis telefon kell. Ha meg nagyobb kell akkor 7 vagy 8.

2017. nov. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Nem menőzésre kellene. Viszont úgy kérdezem inkább, hogy ti megvennétek?

Mellette szól, hogy kicsi mert kézbe való, viszont ellene is a kis kijelző miatt:/

2017. nov. 7. 15:24
 5/15 A kérdező kommentje:
Az árukeresőn valamelyik boltból:D
2017. nov. 7. 15:25
 6/15 anonim ***** válasza:

Azt vedd meg amire szükséged van, mármint a funkciók tekintetében. Az emberek jelentős része telfonálásra, sms-re, viber/messenger stb-re, email olvasásra, némi (nem művészi) fényképezésre és alapvető böngészésre használja a telefonját. Ha te is erre használod, akkor negyedannyiból is tudsz tökéletes telefont venni.


Az igényeidet határozd meg elöször és ahhoz válassz telefont, ne pedig fordítva.

2017. nov. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 powerpocok válasza:
Nekem hetesem van. Nem menőzésből vettem, csak annyira kiakadtam állandóan az androidra, hogy már az idegeim megette. Állandóan lefagy, soha nincs rajta hely, stb.. most gondoltam kipróbálom az Apple telefont, és ha ez is olyan lesz, visszatérek a nokiára amin kamera sincs. :D Nem szeretem , ha valami lassú és állandóan lefagy. Szóval én a hetest javasolnám, nagyon utánanánéztem.. viszont annyi biztos, hogy az X egy nagy kalap... :D Azt sose venném meg.
2017. nov. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Captain Logic ***** válasza:
Mégis miért?
2017. nov. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

A hetest szereted?

Amugy akinek Iphonja van az mar egybol menozik?😅

2017. nov. 7. 21:42
 10/15 anonim ***** válasza:
iPhone SE tulajdonos vagyok, én sem menőzésre vettem, hanem mert ez egy viszonylag olcsó, és szuper telefon. Nem elavult, sokan azt hihetik rá, hogy 5S, de ha nem menőzésre veszed akkor lényegtelen. És nem, nem tűnik réginek, mert egyszerűen nem az.
2017. nov. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!