Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám megváltoztatni...

Hogyan tudnám megváltoztatni a router nevét és jelszavát?

Figyelt kérdés
Ugye ma kijöttek a net szolgáltató munkatársai és beszerelték a routert. (TP-LINK) A pasas kérdezte, hogy mi legyen a neve én pedig mondtam, hogy legyen itthon. Aztán a jelszót kérdezte, de mondtam, hogy az maradhat az ami a router alján van viszont most szeretném megváltoztatni a nevét és a jelszót is csak nem tudom hogyan.

2017. nov. 16. 17:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Belépsz az admin felületre:

[link] vagy [link] -es címen, admin és admin a felhasználónév és jelszó.

Ezután bal oldalt tudod menüben megtalálod Wireless résznél a Basic Settings és security részt, ott áttudod nevezni és más jelszót adni.

2017. nov. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia!YouTubeon angolul, de jól értelmezhetően megmutatják hogy hogyan is kell


másrészt úgy tudod /legalábbis nekünk tp-linkünk van és itt így tudtam beállítani/ hogy elmész erre az oldalra [link] és miután megnyitottad kérni fog egy felhasználónév,jelszót amibe úgy tudsz belépni hogy beírod névnek és jelszónak hogy admin, majd meglátod a routered beállításait oldalt kéne lennie olyannak, hogy wireless->wireless settings és ott lehet megváltoztatni a nevet, a jelszót a wireless->wireless security fülnél tudod megváltoztatni /nálam WPA/WPA2 - Personal van beállítva/ és ezen belül a psk password

2017. nov. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, sikerült! :)
2017. nov. 16. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!