Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Youtube videó nézés közben...

Kovács Gábor Roland kérdése:

Youtube videó nézés közben befagy és újraindul a gép, mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

A napokban videokártya és processzor cserére került sor.

Minden tökéletesen működött, játékok is szépen futottak, nem volt fagyás sem max terhelés alatt. De egy egyszerű youtube videó megnézése már gondot okoz a kártyámnak. A jelenség azután kezdődött hogy újratelepítettem a windowst. Újratelepítés után próbáltam húzni a kártyán ExpertTool segítségével, de lehetséges hogy elrontottam valamit. Bár nem értem hogy akkor a játékok alatt miért nem történnek ilyen kifagyások. Nem csíkoz be a kép, egyszerűen csak lefagy a videó és újraindul. Egy ideig nézhetőek a youtube videók, de aztán fogja magát a gép, lefagy a hang kerreg és újraindul.


A gépem adatai:

LAP: Asrock H97 Fatal1ty Killer

CPU: Intel Core I7 4790 3.60GHz

RAM: Kingston HyperX Savage 16GB

VGA: Gainward Geforce GTX 1060 6GB Phoenix

TÁP: CoolerMaster B700 (700W)

HDD: WD 1TB

SSD: HyperX 120GB



2017. nov. 18. 09:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Böngésző?


Amúgy böngésző adatok illetve gyorsítótár ürítése segíthet.

2017. dec. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Sziasztok! Én is ugyan ezekkel a problémákkal küzdök, hasonló géppel. Valaki talált már rá valami megoldást?
2018. jún. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!