Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Lett valami baja a számítógépnek?

Lett valami baja a számítógépnek?

Figyelt kérdés
Tegnap játszottam R6 Siege, a játékot szinte Fullon 1920x1080-ban játszom, levan korlátozva az FPS 60-ra, meguntam,kiléptem, beraktam a gépet alvó állapotba, vissza kapcsoltam, és azóta valamiért 30-40 fps-re is droppol a játék,vagy néhol helyen annyi van, mi történhetett? Tegnap 2 szer is újra indítottam a gépet, azóta eltelt egy éjszaka... a processzor 45-50 fokon mozog játék közben 73-78 % kihasználtsággal, a videokártya 30-50-60 % kihasználtságon van játék közben szóval nem értem... Mi lett a probléma? PUBG-ban nem érzem ezt a változást csak az R6-ban vagy lehet PUBG-ban nem annyira feltűnő.

2017. nov. 19. 09:08
 1/1 anonim ***** válasza:
A windows 10 nek meg van az a csodálatos trükkje , hogy nála a kikapcsolás az hibernálást jelent alapból. A pubg az kb 2x annyi vasat eszik mint az R6 ezért a gépednek szerintem tuti nincs baja. Amennyiben leállítottad a gépet és ismét bekapcsoltad az nem számít úrjaindításnak.
2017. nov. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!