Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan állíthatom le véglegese...

Hogyan állíthatom le véglegesen a Windows frissítési segédet?

Figyelt kérdés

Windows 10 Home-om van. Hiába törlöm le a Windows frissítési segédet, hiába tiltom le és állítom le a Windows Update-et, újra és újra megjelenik a gépen a Windows frissítési segéd.

Hogyan tudom megoldani, hogy soha ne akarja frissíteni a gépet és ne jelenjen meg a Win. friss. segéd?



#frisítési segéd
2017. nov. 20. 19:21
 1/4 anonim válasza:

Jelentkezz be egy rendszergazdai fiókkal.

Futtatás ablakban (WIN+R) írd be/futtasd:

services.msc

A listából keresd ki a Windows Update-t.

Jobb gomb a Windows Updaten - tulajdonságok - leállítás (ha épp fut)

Az Indítás típusa résznél állítsd - Letiltva -ra.


Ezzel végleg ki lesz iktatva minden frissítés, de pl. a így a defender sem fog frissülni. Ezért ennél a módszernél érdemes más vírusvédelmet használni!


Ha valamikor később mégis valamire kellene a win update (programok, szolgáltatások letöltése stb) akkor ugyanezzel a módszerrel elindíthatod.

2017. nov. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Pontosan ezt tettem és mégis újra és újra megjelenik.
2017. nov. 21. 12:39
 3/4 anonim válasza:

aha.., hát win10-ben nem vagyok annyira otthon, de lehet ez a frissítés-segéd szolgáltatás visszakapcsolja?

Elvileg "letilva,,-n kellene maradnia, akk. + hogy tud elindulni?

Ha valami visszakapcsolja, akk. azt is törölni/tiltani kell...

Talán majd jön valaki aki többet tud erről... :D

2017. nov. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Talán még azt lehet csinálni hogy a feladatkezelőben kell figyelni milyen folyamat(ok)-hoz kapcsolódik ez a "Windows frissítési segéd,, aztán azokat kell letiltani a "services.msc,,-ben.
2017. nov. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!