Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan kell a youtube-ról...

Hogyan kell a youtube-ról perndrive-ra zenét menteni? ( lehetőleg ne a bonyolult szaknyelven írjatok )

Figyelt kérdés

2017. nov. 21. 09:25
 1/6 A kérdező kommentje:

Valahol olvastam, úgy is működik a dolog és "egyszerűbb", ha az asztalra teszek egy üres mappát és abba gyűjtöm a zene linkjeit, csakhogy azt is hiába próbálom! Kijelölöm másolásra , "áthúzom" a megnyitott mappába, de nem ajánlja a "beillesztést".


Egyébként VLC van a gépen, de -- az előző problémától teljesen függetlenül -- arról sem tudom, hogyan kell "megszólaltatni" bármit is. (zenét, filmet, rádiót...)

2017. nov. 21. 09:38
 2/6 anonim ***** válasza:

Itt ez az oldal például.

[link]

Ide illeszd be a youtube linket, Konvertálás, aztán töltsd le , végül másold a pendrájvra.

Van több ilyen is, ha ezzel gond lenne.

2017. nov. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi, működik! :)

Egyéb kérdés : tettem, amit kért (> beillesztés > konvertálás > zene mentése.....

...és a következő link bemásolása előtt --mintegy ajánlatként --

általa készített listán már megjelenített olyan számokat, amiket a Yuotube-on már sokszor megnyitottam !

Tehát ez a konvertáló program valamiféle "összeköttetésben áll" a Youtube-val vagy a laptopommal ? :o A nagytesó figyel?

Honnan "tudja" a konvertáló program, hogy kb. milyen zenéket akarok még elmenteni, kb. melyik előadóktól?

2017. nov. 21. 10:12
 4/6 A kérdező kommentje:

Még egy kérdés : hogyan tegyem állandóvá a számok sorrendjét ?

A Youtube-on lévő bonyolult szám-és betűsort, - a linket - nem írja ki.

Ha a VLC kis narancssárga jele előtt sorszámozom a dalokat, ( 01. , 02., 03., 04........) akkor "igazodik" majd a számok lejátszásának sorrendjéhez? Vagy erre vmi más megoldás kell?

2017. nov. 21. 10:18
 5/6 anonim ***** válasza:

Azokat mutatja ott, amiket utoljára konvertáltak mások az oldal használatával. Az egyezés csak véletlen, nincs veled összefüggésben.

A kívánt sorrendet úgy tudod beállítani, hogy a letöltés után átnevezed az mp3 fájlokat, úgy hogy sorszámozod. Írd az elejére hogy 01, 02 stb és aztán már ebben a sorrendben következnek a lejátszás során is.

2017. nov. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget !

Idős barátnőmnek készítek ajándékot ( persze, a te segítségeddel :))) Nála is van net, ő is törekszik érteni, mit miért és hogyan, csak --ha lehet -- még ügyetlenebb, mint én.

De a pendrive-ot "állandóra" ott tudja hagyni, ahova "csatlakoztatni kell" és úgy akkor játssza le, amikor neki tetszik. :) Mégegyszer : köszönöm (: köszönjük :) !

2017. nov. 21. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!