Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Meg lehet szabadulni valahogya...

Bence2601 kérdése:

Meg lehet szabadulni valahogyan a windows frissítésektől?

Figyelt kérdés
Windows 10-ről van szó, a barátnőm gépén sokszor feldobja hogy windows előkészítése meg hogy a windows frissítése folyamatban van. Az volna ezzel a probléma hogy kérdés nélkül teszi sokszor és ez miatt idegesítő meg persze ha ki is várná elég sokáig tartana (mivel egy régebbi gépről van szó). Nekem is fel szokta dobni és engem is zavar. Azt terveztem hogy felrakom a gépére a win7-et mert az nem frissítget ennyiszer. Van valami beállítás ahol ki lehet kapcsolni minden ilyen frissítéssel kapcsolatos dolgot vagy rakjam fel a gépére a windows7-et?

2017. nov. 21. 16:55
 1/6 anonim ***** válasza:
2017. nov. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%

Windows 7 jó hogy nem zavar, már nem frissítik, csak ha valami irtó kritikus hibája maradt foltozatlan. Emlékszel nyáron a zsarolóvírus-hullámra? Csak azok szedték be akik megrögzött frissítés-ellenzők, "mert attól csak lassul a gép, a helyet foglalja, zavar az értesítés", mindenki másnak akinél működött az automatikus frissítés annak leszedte a rendszer és védett is volt.


Dönthetsz: kibírsz pár perc frissítést, vagy azt kockáztatod hogy biztonsági mentés hiányában minden személyes adatod végleg elveszik.

2017. nov. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Az asztalon lévő számítógép (This pc vagy ez a gép) ikon-ra jobb klikk/manage(kezelés)/ bal oldalt van egy service(szolgáltatások) azt a fült nyisd ki és megint ott van a szolgáltatások

És ott keresd ki a windows update-t

Dupla katt rá és ott van a leállítás(stop). És állítsd át letiltva -ra.

UI.: bocsi ha egy kicsit pontatlan csak telefonon írok :)

2017. nov. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Első, van benne valami lehet az lesz.

Második, Nem tudom pontosan mi az a zsaroló vírus amit említettél, és ha arra gondolsz nem azért nem akarom frissíteni mert lassul a gép meg ilyesmi hanem szimplán azért mert ez ami van jól bevált, és nem pár perc mert az én gépemen is engedtem a múltkor és kb 2 óra telt el de legalább másfél és még mindig frissítette.

Harmadik, azt már megcsináltam de semmit nem hatott. :/

2017. nov. 21. 19:17
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Pedig eléggé komoly hírértéke volt a nyáron:

[link]


A vírus olyan gépeket volt képes megfertőzni, melyeket nem frissítettek hónapok óta, pedig kijött a javítás amivel elkerülhető lett volna. Te elfogadod a gépet hogy úgy is jó ahogy van, mert működik, csak ha beszedsz egy ilyen vírust mert a biztonsági hiba nincs kijavítva a frissítés letiltása miatt akkor bajban vagy.


Ha nem bírja a gép a Windows10-et, akkor ne legyen rajta W10, de ne a biztonsági beállításokon spóroljatok.

2017. nov. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Oh, mostmár értem. Hát rendben akkor lehet le lesz frissítve és akkor megoldódik a probléma, köszi.
2017. nov. 22. 07:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!