Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Youtube hangerőre vonatkozó...

Youtube hangerőre vonatkozó beállításai?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Valahányszor megnyitok egy-egy zenét (és bármit) a You-n, full hangerővel kezdi a számot. Régebben, ahogyan becsuktam a you egy-egy "ablakát", egy következőleg megnyitott zeneszám hangerőbeállítása ugyanott volt, mint az előzőleg bezárt "videóban". Ha elnémítva csuktam be egy ablakot, a következőt ugyanúgy, elnémítva nyitotta meg.


Be lehet állítani valahol a Youtube-ra vonatkozó hangerőt "állandóra", mint pld. magához a számítógéphez tartozó fényerőt, hangerőt....és bármit? Ha igen, hol és hogyan?



#YouTube #hangerő-beállítás
2017. nov. 30. 15:32
 1/9 sultkrumpli666 válasza:

Probaltad mar megnezni azt hogy minden youtubeos video halk? Mert ha csak egy video halk akkor fogalmam nincs de ha mindegyik nagyon halk...

Tudom nem tudtam segiteni csak gondoltam leirom

VEGYEL NAGY EROSITOKET🤘🏿🤘🏿🤘🏿

2017. dec. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszi a segítő szándékot és a választ, de más a problémám. Lehet, nem elég érthetően írtam, (bár igyekeztem "egyértelmű" lenni) de a nethez a minimális alapismereteim is hézagosak.

A hangszórók a mélynyomóval együtt olyanok, hogy falat lehetne velük bontani.

A beállítással (vagy e lehetőség hiányával) van bajom.

Annál is inkább, mert amit most hiányolok, az régebben minden külön beállítás nélkül működött. Úgy a YouTube-on, mint bármelyik, hanggal is működő dolog. (pl. Skype)


De a YuTube újabban önálló életet él : minden kattintáskor, azaz másik zeneszám megnyitásakor maxra teszi a hangerőt.

(10emeletes beton, az egyik falszomszédnál 2hónapos baba, 64 lakásban minden oldalról pihenni hazajáró emberek...stb)

De ha 10km.-es körzetben teljességgel "egyedül" lennék, gondolhatod, hogy akkor is zavarna a hirtelenjött full hangerő.

Holott régebben úgy működött, mint azt most hiányolom.

Nem a laptop, a hangszórók hangerejét állítja el. VLC, Skype, vagy bármely egyéb, hanggal működő cuccal semmi probléma : ahol hagyom a hangerőt, a következő beszélgetésnél másnap pont uazon a beállításokon nyitja meg pl. a Skype-ot.


Csak és kizárólag a Youtube makacskodik.

Miért? És hogyan lehet ezt kicselezni?

2017. dec. 3. 08:39
 3/9 ThodEE GoD ***** válasza:
Firefoxot és chrome ot használok, mindkettőnél úgy van ahogy szeretnéd, ha némítva csukom be a you-t akkor legközelebb úgy is lesz, engem pl tök zavar mert ha zenét hallgatok az egyik ablakban a másikban meg pl DIY videót hang nélkül akkor gondol egyet és a a következő zeneszámot némán indítja el :/
2017. dec. 12. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Kb. fél éve még működött ez a funkció, mint nálad vagy az ismerőseimnél most is. Ezért feltételezem, hogy nem a You módosított, kavart valamit, hogy "elrontsa" azt ami jó.

(Az OPERÁT használom, tizensok éve, de nem gondolom, hogy "böngészőfüggő" lenne a You működése. Annál is inkább, mert a Chrome is a gépen van és ott is úgy "viselkedik" a You, mint az OPERÁN)

A "fogaskeréknél", tehát a beállításoknál az automatikus lejátszáshoz, a kommentárokhoz, a sebességhez és a minőséghez ajánl hozzáférési- , módosítási lehetőséget. És ennyi.

Nálatok is úgy tesz a You, mintha épp a hang és annak beállításai nem tartozna a szolgáltatásai közé?

Vagy talán én állíthattam el valamit a tudtomon kívül?

Nem tudom, ki a hunyó, hol a "hiba" és miként érhetném el, hogy úgy működjön a hang a You-n, mint eddig, sok éven át.

2017. dec. 12. 07:42
 5/9 A kérdező kommentje:
Sajnos, még mindig aktuális a nyomorom : kérem, segítsen, aki tud!
2018. márc. 16. 06:08
 6/9 Alex Fly ***** válasza:
Esetleg kilépéskor nem törli a böngid a sütiket és hasonlókat? Mert akkor hiába álítasz be mindent, ha elfelejti...
2018. ápr. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

A sütiket igen! Lehet, ha amellöl kiveszem a pipát, akkor "nem felejti el", milyen hangerő volt utoljára?

Kipróbálom, ez még nem haladja meg a képességeim. :)

Ha továbbra is engedetlen a YouTube, akkor írok.

Köszi !

2018. ápr. 2. 14:08
 8/9 A kérdező kommentje:

Böngészési előzmények

Előzmények letöltése

Űrlap automatikus kitöltése meg vmi

News usage data mellett van még pipa a böngészési előzmények törlésénél.

Amit még szintén jó lenne "állandósítani" a YouTube-on, az a jobb felső sarokban lévő "Beállítások" lehetőségnél a

"sötét téma engedélyezése"- funkció. Használom, főleg filmnézés idején, mert valóban szemkímélő : nekem nagyon bejött. Ez az a funkció, amit még jó lenne "véglegesíteni", alapértelmezetté tenni. Majd írok, ha elakadok. Köszi :)

2018. ápr. 2. 14:41
 9/9 A kérdező kommentje:

ényleg úgy "nyitja "a lapot, ahol becsuktam. :) Ugyanazon a hangerőn és fekete háttérrel. Többször ki-bekapcsoltam a netet, de mióta a sütik törlését letiltottam a böngészőben : azóta nem makacskodik. Remélem, nem gondolja meg magát újra...


Abszolút nem tudom ugyan, mi a jelentősége a sütik törlésének : ez a funkció az adott lapok "memóriája" ? :o

Ez teszi lehetővé, hogy "emlékezzen", mikor és hogyan volt beállítva az előző használat során pl.a YouTube, vagy bármelyik.

Akkor a francért nem azt írja?!? Rémesek ezek az angolból átvett, magyarított és netes szakkifejezések !

"Süti" ! < azt vagy én készítem, vagy a cukrászda, de hogy a neten teremjen a szülinapra-való...hát a fene se érti ezt!

-----------------------------------------------------

Alex Fly !

Lenne még kérdésem: az asztalon lévő írásvédett ( titkosított, vagy milyen) mappákkal van problémám.

Itt küldjem, vagy írjam ki újra a kérdésem?

Köszi a segítséget!

2018. ápr. 4. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!