Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Két éves asztali gépem lassú,...

Két éves asztali gépem lassú, nem tudom mit csinálja vele, AVG free antivírus van rajta, ami nem jelez vírust. Talán mégis vírus, vagy új telepítés kellene szerintetek?

Figyelt kérdés

2017. dec. 3. 10:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Pontos configleírás kellene ehhez. Ha HDD-d van, megérne bőven egy windows újratelepítést.

Egyébként lefuttatnék egy teljes rendszerellenőrzést ezzel: [link]

2017. dec. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi, most elindítottam a töredezettségmentesítést, talán az is hozhat valami eredményt
2017. dec. 3. 11:10
 3/3 A kérdező kommentje:
A firefox kiegészítők-ben letiltottam a kiterjesztéseket, és újra normális lett, plusz végrehajtottam a töredezettségmentesítést, de átnézem a gépet azzal a programmal is amit küldtél
2017. dec. 3. 11:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!