Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudok egy véletlenül...

Hogyan tudok egy véletlenül törölt képet visszaállítani like-okkal, kommentekkel együtt? Lehetséges-e?

Figyelt kérdés
Több képet tettem fel egyszerre, az egyiket pár nap véletlenül töröltem, helyére hasonló képet tettem fel, ugyanazzal a dátummal, mint a többit. Viszont szeretném a törölt képemet visszaállítani úgy, hogy a like-ok és a kommentek maradjanak meg. A mostanit viszont levenni, mert ahhoz már nem érkeztek számomra fontos like-ok, kommentek. Képzőművészeti képem volt, ezért fontos számomra.

2017. dec. 4. 23:27
 1/1 tabaki ***** válasza:
Azt ugyan nem közlöd, hogy hol szeretnéd mindezt nyélbe ütni, de valószínűleg mindegy is. Szerintem nem fog menni. Minthogy érett megfontolás után a törlés mellett döntöttél, az adott oldal szervere teljesítette az óhajodat. Ha a fájlod valami véletlen folytán egyáltalán létezik még, azt csak a szerver rendszergazdája érhetné el valami helyreállító programmal, neked nincs beleszólásod egy másik gépen lévő rendszer működésébe.
2017. dec. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!