Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Egyéb kérdések

A kérdés

Milyen vezérlőpult szükséges a beállításához?

A Dell laptopomon Windows 10-es operációs rendszer van. Amióta erre frissítettem, néhány program megnyitásakor elkezd hullámzóan vibrálni a képernyő. Azt olvastam, hogy a frekvencia számot kell növelni a vezérlőpult segítségével, de az alapértelmezett Vezérlőpulton a 40 Hz a maximum. Megpróbáltam letölteni az nvidia vezérlőpultot, de nem volt kompatibilis az én gépemmel. Szerintetek hogyan tudnám megoldani a problémát?

12-07 13:52  Privát üzenet  Tetszik 

A válasz
CspCsj nevű felhasználó válasza:

Ez alapján próbáld:
https://www.youtube.com/watch?v=ujxcktQZ8sw

A válaszíró 94%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont 12-07 15:27 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Feltelepítettem az Assassin's Creed 3-at a gépemre és telepítés után a játékhoz szükséges 10 Gb eltűnt viszont nincs sehol se a játék, se vezérlőpult se kereső, semmi. Valakinek..
A fájlhoz nincs társítva a művelet végrehajtásához szükséges program. Telepítse a megfelelő programot. Vagy (ha már megvan) adja meg a társítást a Vezérlőpult Alapértelmezett..
Mért nem kezeli le a fájl kiterjesztéseket az Outlook Express 6? A fájlhoz nincs társítva a művelet végrehajtásához szükséges program, adja meg a társítást a vezérlőpult..
Miért van ez hiba?
Milyen beállítás szükséges hozzá, hogy az itthoni három routeres, két alhálózatos hálózatom minden routerét egy alhálózaton lévő gépről elérjem?
Az Originem leállt, és ha meg akarom nyitni, azt írja ki: "a Windows nem tudja elérni a megadott eszközt. Lehet, hog nem rendelkezik a hozzáféréshez szükséges engedélyekkel. " Mit..

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu