Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miert nem tudom win7 32bit-ről...

Miert nem tudom win7 32bit-ről 64bit-re átrakni?

Figyelt kérdés

Tulajdonképpen még azt sem tudom megnézni hogy tamogatja-e a gépem, mert azt az uzenetet adja ki, hogy:

"Could not display details page"

Hogyan tudnám megoldani ezt a problemát?

Probaltam már:

"Re-run the assessment"

"Cmd-ben"

"Device manager-ben a display adaptert uninstallálni"

, de nem történt semmi változás.

Remélem valaki tud egy, olyan megoldást ami nem kerül pénzbe. Legyetek szívesek csak jó indulattal fordulni hozzám!! Előre is köszi!



2017. dec. 17. 04:44
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
Fogalmam sincs mit próbáltál, de ha Win7 32-bit helyett 64-bitest akarsz, akkor ahhoz újra kell telepítened a Windowsodat, és 32-bites helyett 64-bitest raksz fel. Ennyi, cső.
2017. dec. 17. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
94%
Én sem értek egy szót sem az egészből.
2017. dec. 17. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 P.O.C. ***** válasza:
76%

Ha írsz egy pontos processzor típust meg tudjuk mondani.

Többek között az ingyenes CPU-Z is megmondja, van-e 64-bites kiterjesztése a procinak.


Egyébként már a 10 éve gyártott CPU -k 99% -a is tud 64-bitet.

2017. dec. 17. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Bocsánat nem , hogy rosszul fogalmaztam meg.

Amely lépéseket csináltam azok:

Start menü -> Computer(jobb klikk) -> Properties -> Windows Experience Index -> View and print detailed performance and system information.

Az utolsó lépésnél kapom azt az üzenetet, hogy ˝Could not display details page.˝


CPU-Z ben hol tudom megnézni, hogy támogatja-e a 64bit-et?


Ha pedig támogatna a gépem akkor mi a megoldás?

2017. dec. 17. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!