Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Win 7 alatt miért nem működik...

Win 7 alatt miért nem működik a Wifi a laptopon?

Figyelt kérdés

Egy Lenovo laptopról van szó. Drivereket már telepítettem, nincs külön Be/Ki kapcsoló a Wifinek. Tehát Fn + valamelyik gomb kilőve. de a Wifi jele nincs is. Annyit jelez hogy a vezeték nincs bedugva.

Driverek telepítését egy külső wifis adapterrel oldottam meg, tehát annak felraktam elsőnek a driverét, utána így vlt wifi majd letöltöttem a driver boosterrel a többi drivert, viszont ha kihúzom ezt az adaptert akkor el is tűnik a wifi jel és annyit mutat h nincs kábel bedugva. Ez bezavarhat? Tehát töröljem le ennek a driverét és úgy lesz wifi, vagy a driver booster nem jó drivert töltött le a Wifihez?? Már kerestem egyébként neten is Levono Ideapad 320 as a laptop de nem találtam win 7-hez drivert... Esetleg valakinek ötlet?



2017. dec. 30. 11:44
 1/3 anonim ***** válasza:

ne a driver boosterrel töltsd le! nézd meg hogy mi a neve a wifi kártyának és keress rá! pl aida64 kiírja (vagy nem)


nem nagyon értem hogy te most milyen adaptert húzol ki meg honnan? a kábeles lan kártya írja ki hogy nincs bedugva, de ha nem kell azt akár le is tilthatod.

2017. dec. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mit jelez a Tálca jobb sarkában? Ha nem elérhető, de jelzi, akkor nyisd meg a Hálózati és megosztási központot a Vezérlőpultban. Futtass le hibakeresést.

Kellene lennie támogatásnak, ha Lenovo, nem látsz sehol Solution Centert? Azt kellene lefuttattnod, de net kell hozzá. Kábelesed csak van?

2017. dec. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2017. dec. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!