Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van egy NATEC Genesis P33...

TheGame kérdése:

Van egy NATEC Genesis P33 (NJG-0315) controllerem probáltam pár játékot dragon ball xenoverse 1 felismerte jól működöt, Blur jól ment, Overcooked nem ismerte fel, human fall flat sem felraktam CD ről drivert is de nem ismeri fel őket miért?

Figyelt kérdés
van megoldás erre külön program valami hogy felismerje a játékokat ? link róla [link]

#NatecGensisP33Gamepad
2018. jan. 13. 10:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Kétféle kontroller-vezérlési eljárás létezik: a Directinput és az Xinput. A régebbi vagy olcsóbb kontrollerek csak a DI metódust ismerik, de a Windows Vista-tól kezdve az Xinput az alapértelmezett rendszer, csak az ilyen kontrollerek (pl. az Xbox kontroller) működnek vele 100%-ig. Kell hozzá egy program, az X360CE, ami "becsapja" a Windowst, és "elhiteti vele", hogy te Xbox kontrollert használsz:

[link]

2018. jan. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ez a controller ps3-mas akkor is jó vele ?
2018. jan. 13. 13:21
 3/3 A kérdező kommentje:
és windows 7 van fent nem tudom számít e
2018. jan. 13. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!