Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A youtube nem számít minden...

A youtube nem számít minden feliratkozót feliratkozónak, miért?

Figyelt kérdés
A youtube a partner programot 2018.02.20-tól csak azokkal a felhasználókkal folytatja, akiknek van legalább ezer követője. Sajnos ez nekem nincs, de megkértem az ismerőseimet, hogy iratkozzanak fel. Ezt meg is teszik, de kb. minden 7-8. feliratkozó után nő a feliratkozók száma, illetve róluk kapok is emailt. Nem tudom mi miatt van ez? Ötlet?

2018. jan. 20. 18:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Mert a youtube-nak nem érdeke, hogy te keress rajtuk. Mivel senki nem ellenőrzi őket, úgy csalnak, ahogy akarnak.
2018. jan. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hátha nem teljesen így van... Kell lenni valami különbségnek.
2018. jan. 20. 20:04
 3/3 A kérdező kommentje:

Talán itt a helyes válasz:

"Csak azok a feliratkozók jelennek meg, akik a feliratkozásaikat nyilvánossá tették. Azok a feliratkozók, akik privátra állították a feliratkozásaikat, akkor sem jelennek meg itt, ha a fiókjukkal feliratkoztak a csatornádra"

De azt nem értem, hogy a feliratkozók létszáma miért nem nő, ha olyan iratkozik fel, aki ezt privátra állította...

2018. jan. 20. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!