Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Egyéb kérdések

A kérdés

A youtube nem számít minden feliratkozót feliratkozónak, miért?

A youtube a partner programot 2018.02.20-tól csak azokkal a felhasználókkal folytatja, akiknek van legalább ezer követője. Sajnos ez nekem nincs, de megkértem az ismerőseimet, hogy iratkozzanak fel. Ezt meg is teszik, de kb. minden 7-8. feliratkozó után nő a feliratkozók száma, illetve róluk kapok is emailt. Nem tudom mi miatt van ez? Ötlet?

Keress kérdéseket hasonló témákban: YouTube, feliratkozás, partner program

jan. 20. 18:56  Privát üzenet  

A válasz
Mert a youtube-nak nem érdeke, hogy te keress rajtuk. Mivel senki nem ellenőrzi őket, úgy csalnak, ahogy akarnak.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont jan. 20. 19:42 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Hátha nem teljesen így van... Kell lenni valami különbségnek.

# 2/3Időpont jan. 20. 20:04 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Talán itt a helyes válasz:

"Csak azok a feliratkozók jelennek meg, akik a feliratkozásaikat nyilvánossá tették. Azok a feliratkozók, akik privátra állították a feliratkozásaikat, akkor sem jelennek meg itt, ha a fiókjukkal feliratkoztak a csatornádra"

De azt nem értem, hogy a feliratkozók létszáma miért nem nő, ha olyan iratkozik fel, aki ezt privátra állította...

# 3/3Időpont jan. 20. 22:32 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mi változik azzal, ha a youtube csatornámon elérem a 100 feliratkozót?
PewDiePie és HolaSoyGerman hogy a francba szereztek ennyi feliratkozót?
YouTube feliratkozót hogyan kell törölni?
Hol tudnám hirdetni a youtube csatornám? Hogy legyenek feliratkozót. Ez egy gameplay meg unboxing windows tlepités csatorna tehát minden.
Van egy Youtube csatornám, és zseretnék egy kicsit több feliratkozót és nézettséget elérni. A csatorna neve:The movieworld, és főleg paródiákkal és kritikákkal foglalkozunk....
Előfordulhat a youtube rendszerében olyan hiba, hogy valamiért kevesebb feliratkozót mutat a csatornánál, mint amennyi van?

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!