Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem indul a Minecraft?

Miért nem indul a Minecraft?

Figyelt kérdés
Megvettem az eredeti Minecraft-ot. Feltelepítettem, bejön a launcher, feltelepíti az indításhoz szükséges fájlokat (.jar, stb.), eétűnik a launcher, és utána nem történik semmi! Visszajön a launcher és ennyi! Próbáltam több verzióval (1.5-->1.12.2) próbáltam több Java verzóval (6, 7, 8,) Illetve több Tört klienst is próbáltam. De ugyan azt csinálják betölt, eltűnik a launcher (szinte mindnél más féle launcher de eltűnik mind ugyan úgy). Nem tudok mit csinálni.

2018. jan. 23. 15:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Valami hibaüzenet csak van ?
2018. jan. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Azt tudnám javasolni, hogy telepítsd fel a legfrissebb Java futtatókörnyezetet ( [link] ), frissítsd a videokártya meghajtóprogramját és a legfrissebb launchert indítsd el.


Ha összeomlik, ne pánikolj, hanem keresd fel a

[link]

oldalt, ahol némi ingyenes regisztráció után a körülmények (géped pontos adatai; a feltelepített rendszer, Java futtatókörnyezet, videokártya meghajtóprogram verziói; a launcher naplóállománya; az összeomláskor készült képernyőkép) pontos megadásával jelezheted feléjük a problémát.

2018. jan. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ja és a launcher naplóállománya

* Windows esetében a %appdata%\.minecraft

* MacOSX esetében a ~/Library/Application Support/minecraft

* Linux esetében a ~/.minecraft

könyvtárban található.

[link]


Vagy ha olyan a launcher, akkor rávehető hogy megmutassa:

[link]

vagy ha parancssorból indítod, a hibaüzenetek beleirányíthatóak egy fájlba:

java -jar Minecraft.jar >launcher.log

2018. jan. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2018. jan. 23. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!