Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Egyéb kérdések

A kérdés

Ha a legolcsóbb pendrive-ot veszem meg, lehet abból valami baj?

Vagy olyan márkát, ami nem túl híres?

jan. 23. 20:10  Privát üzenet  

A válaszok
Attól függ, ha ilyen "ebay 1TB 5$" téma, akkor felejts el.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont jan. 23. 20:13 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nem, hanem elektronikai üzletből, és szokásos áron, csak 2.0 USB és nem Kingston, Kingmax, Sandisk és társai, hanem mondjuk Hama vagy Adata.

# 2/5Időpont jan. 23. 20:18 Privát üzenet
Dongaben nevű felhasználó válasza:

Az Adata pl. egész jó.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont jan. 23. 20:21 Privát üzenet
Dongaben nevű felhasználó válasza:

Hogy konkretizáljam:

Pár éve vettem Adata 8GB-os pendrive-t, amit használtam rendesen. 1 éve a keresztlányomnak adtam, aki használja kocsiban, DVD lejátszóban, és cserélgeti rajta a fájlokat.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont jan. 23. 20:29 Privát üzenet
Nás Páng nevű felhasználó válasza:

Az Adata ma már nem olyan noname. Hát, attól függ mire kell. Ha nem kell a sebesség, akkor pár évig biztosan okés lesz az olcsó is.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont jan. 23. 20:46 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Dell laptoppal (win.10) usb-re átmásoltam fájlokat. Az usb-t leválasztva eltűnik róla minden adat. Gyakorlatilag rajta van,62GB foglalt területet mutat a tulajdonságokban. De...
Lehetséges egy nagy tárhelyű pendrive-ot exFat és NTFS-en kívül FAT32-re formázni Parancssorban?
Miért nem mennek rá a filmek a pendrive-ra?
Mi az a lector pendrive? Ebay-on választható ez a legolcsóbb fajta, de nem tudom mire jó.
Mi a legolcsóbb megoldás ha a pendrive-on lévő avit szeretnék lejátszani azon az lcd tv-men amelyiken gyárilag nincsen USB csatlakozás?
Melyik a legolcsóbb dvd lejátszó ami tud pendriveról avi formátumú filmet lejátszani?

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!