Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem indul a hűtőventilát...

Miért nem indul a hűtőventilátor? Mit tehetnék ez ügyben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Lenne egy kérdésem!

Van egy Dell Inspiron 5567 típusú notebookom AMD Radeon R7 M445 videókártyával, és azon egy steamen aktivált és onnan letöltött játékom, a Lego Marvel Superheroes 2.

A játék kezdetben elég laggos volt, de találtam rá megoldást: megfelelően beállítottam a videókártyát, és úgy játszottam, hogy a notebook töltőn van. Ezek után normálisan futott a játék, a ventilátor is beindult. Később azonban nem tudtam játszani a játékkal, mivel nem indult be a ventilátor, ezért a notebook felmelegedett, és valószínűleg ezért 5 másodpercenként beszaggat.

Mit tudtok erre? Mit tudnék tenni, vagy hol tudnám beállítani, hogy a ventilátor beinduljon? Vagy máshol van a gond? Ha igen hol?

A válaszokat előre is köszönöm!



2018. febr. 3. 21:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Ehhez szakavatottnak kell szétkapni, hogy megmondja, hogy csak a kábelt kellett kínai gyerekkéznél erősebben csatlakoztatni, vagy hogy teliette magát porral, már a venti se tud indulni, esetleg cserés is, mert türelmes gazdája gyönyörűen leégette... Szerelőhöz vidd el, nem harap.
2018. febr. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm a válaszodat!

A legvalószínűbb az, hogy beporosodott, mivel amióta megvan (tavaly október), azóta nem tisztítottam ki.

Mit értesz az alatt, hogy leégettem?

2018. febr. 4. 08:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!