Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen erős számítógép kell...

Milyen erős számítógép kell nagyobb játékokhoz, mint pl Need for speed undegrand?

Figyelt kérdés
Hardver, ram, processzor stb. Hogy simán menjen a játék, teljes grafikával, és még tárhely is maradjon fel filmekre mondjuk. Szóval számokat kérnék! Köszi! Puszi! Pacsi!

2018. febr. 4. 09:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Erre azt lehet mondani, hogy az adott játék maximális gépigénynél erősebb hardverekkel.

Nem gondolod hogy felsoroljuk az összes olyan cuccot ami "mindent visz"? :)

2018. febr. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ehhez érdemes lenne konkretizálni hogy melyik játékról van szó, de szerintem te nem tudod mit kérsz.

Csak processzorból lenne vagy 150-200 típus, és akkor még nem beszéltem a vga-król, nopáne az ezer féle ramról.

2018. febr. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerinted itt lesz olyan ember, aki több mint 100.000 hardverkombinációt neked egyesével le fog írni? Ilyen nem létezik. Ezzel te nehezíted meg mások életét, több mint 1 hónap lenne neked leírni minden hardverkombinációt ami létezik.


Ha konkrétan leírod hogy mi az igényed, ahhoz lehet igazítani egy jó ár/érték arányú gépet. A hozzáállásod után szerintem ezt senki nem fogja megtenni.

2018. febr. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!