Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » UTorrent probléma? Mi a baj...

UTorrent probléma? Mi a baj le-fel töltéssel?

Figyelt kérdés

Van két fiókom, a Rendszergazda meg a másik XY név.

XY nevű felhasználónál nem tudok tölteni, azt írja hogy ez a torrent nem menthető el ide ebbe a mappába. A rendszergazdainál viszont eltudtam indítani a letöltést, pedig mind a kettő fióknál ugyanaz a mappa van megadva a beállításoknál ahova a filmeket tölti.

Viszont azt tapasztaltam még, hogy letöltötte a filmeket, és másnap már nem tudtam visszatölteni a filmeket, azt írta ki a torrentnél hogy "hiba a hozzáadáskor" ha jól emlékszem, vagy valami hasonlót írt ki.

Rámentem az egyik filmre, jobb egér, kényszerített újraellenőrzés, 98 és 99 %-ig elmegy és megáll.

És ugyanúgy nem tölti fel. Mi lehet itt a probléma?

Windows 10-nél nem volt ilyen problémám, amióta a 7-es van fent pár hete, azóta van ez.



2018. febr. 8. 15:15
 1/2 anonim ***** válasza:
próbáld meg bittorenttel :) sose volt vele problémám
2018. febr. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 AntZ ***** válasza:

A μTorrent ide ment mindent:

c:\Users\Rendszergazda\AppData\Roaming\uTorrent\

tehát ezt a mappát kimásolod, és felülírd vele ezt:

c:\Users\XY\AppData\Roaming\uTorrent\

akkor elvileg ugyanúgy kell letölteni mindent, és fel.

Fontos, mielőtt felülírod a mappát, lépj ki a μTorrent-ből, azután elindíthatod.

2018. febr. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!