Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Segítség! Miért nem működik a...

Segítség! Miért nem működik a keresés?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Windows 7, 32bit -es rendszeren valamiért nem működik a keresés. Belemegyek egy mappába, van ott több ezer fájl, beírok a keresőmezőbe egy fájlnevet és azt írja hogy nincs találat, pedig van ilyen fájl.

Egyszer még nyáron átállítottam valami indexeléses cuccot, mert szerettem volna fájlok tartalmában keresni, azóta rossz. Próbáltam már rá megoldást találni a neten, de sehogy se akar működni. Ötletek?



2018. febr. 18. 23:32
 1/2 A kérdező kommentje:
Fontos dolog, ami kimaradt, ez a probléma csak mp3 kiterjesztésű fájloknál áll fent, minden más kiterjesztésű fájlt megtalál, csak az mp3 -at nem, ráadásul csak egy adott mappában csinálja ezt. Ez mitől van?
2018. febr. 18. 23:37
 2/2 A kérdező kommentje:
Na sikerült megoldani, indexelve volt az adott mappa és kivettem az indexelt helyek listájáról így megoldódott a probléma.
2018. febr. 19. 00:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!