Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mennyire megbízható a Wish?

Mennyire megbízható a Wish?

Figyelt kérdés

Letöltöttem, és nagyon jó dologkat találtam. Engem a szállítási díj lepett meg. Tényleg ilyen kevés? Mit tapasztaltatok a Wishnél?

Azért kérdezem, mert már vertek át ilyennél (nem a Wishnél)



2018. febr. 19. 22:50
 1/4 anonim ***** válasza:
a wish csak megrendeli a nevedre egy másik oldalról. megbízható de nem a legolcsóbb
2018. febr. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Olcsó dolgokat megérheti venni, gagyi kínai cuccokat árulnak, tehát nem kell sokat várni tőlük, főleg annyi pénzért.
2018. febr. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Megbízhatónak úgy ahogy megbízható de rengeteg idő míg kiszállíják,nekem valami öt hóbap alatt érkezett ki. Nagyobb dolgokokat, amik már drágábbak nem érdemes ott venni, de ilyen kacatokat szinte csak ott vásárolok.

De azért elég sok dolognál szerencsejáték az egész. Vagy megkapod, vagy nem. Vagy azt kapod, amit rendeltél, vagy nem.

2018. márc. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Megbizható ha nem hozzák ki akkor vissza lehet kérni a pénzt
2018. márc. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!