Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Howrseon be lehet lépni egy...

Howrseon be lehet lépni egy fiókba két gépről?

Figyelt kérdés
Én ls a húgom közös fiókon játszunk, így szerintem nem csalás (az lenne csalás ha két fiókunk lenne mármint neki kettő és nekem kettő vagy több) de nem merjük kipróbálni mert félünk hogy letiltanak szerintetek beléphetünk egyszerre két laptopról ugyanabba a fiókba egyszerre?

2018. febr. 20. 19:38
 1/3 anonim válasza:
Nem...de ha szóltok hogy 2-en hatsználtok 1 IP címről 2 fiókot akkor nem tiltanak le :)
2018. febr. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mivel otthonról 1 közös hálózatról neteztek, mindkét fióknál ugyanazt a címet fogja látni az oldal üzemeltetője. Ha van 2 darab fiók amit külön-külön használtok, az az oldal számára akkor is úgy látszik mintha egy ember használna két fiókot.

Értelmes szolgáltató ezt nem tiltja, hiszen rengeteg háztartásban van (lehet) több felhasználó. Csak ezzel visszaélni sem érdemes, például ugyanabból a hálózatból két külön profil egymás dolgait felhúzza valamilyen szabály kijátszásával, mert azért tilthatnak.

2018. febr. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
#1 vagyok! Csak azért írtam mert volt már tapasztalatom ezzel kapcsolatban...szóltunk hogy egy IP címről játszunk de 2 külön személy vagyunk erre letörölték a fiókunkat aztán rájöttek hogy küldtünk levelet ezzel kapcsolatban aztán meg csak úgy kértek elnézést mint a sicc de mást nem csináltak.
2018. márc. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!