Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék domain nevekkel...

Hogyan tudnék domain nevekkel profitálni? Milyen anyagi költségekkel jár és hogy működik ez az egész?

Figyelt kérdés

Mostanában elkezdtem érdeklődni az iránt, hogy domain nevekkel némi pénzt keressek, csak nekem kicsit ritikósnak hangzik. Nem tudom, hogy mennyit lehet ezzel bukni, vagy havi szinten mennyi nyereség folyik be reálisan? Illetve milyen feltételei vannak, hogy domain neveket gyártsak. Akinek van egy kis ideje, azt kérem, írja le részletesen ennek a menetét, esetleg linkeljen pár oldalt, hogy jobban utána tudjak járni.

Előre is köszi :)



2018. febr. 20. 23:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Teljes a zűrzavar a fejedben sajnos. Olvass utána kicsit a témának.
2018. febr. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi hozzáértéssel tényleg eléggé "ritikós". :)
2018. febr. 21. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ezért kérem a segítségeteket, mert valóban nem vagyok benne a témában. Csak sajnos nem egyszer futottam már bele, hogy amit neten olvastam az hülyeség és a valósághoz sem volt sok köze. Pár MEGBÍZHATÓ linkre lenne szükségem, esetleg saját tapasztalatokra.
2018. febr. 21. 21:25
 4/5 anonim ***** válasza:
Az a baj hogy nagyon nem vagy tisztaban a dolgokkal. Apache, webszerver, nat, dns. Ha ebbol tudsz 3t akkor leirom ha nem akkor felesleges.
2018. febr. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az apache meg a webszerver az megvan. A dns-t is ertem. Egyedul a nat a homalyos.
2018. febr. 25. 02:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!