Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mennyi idő míg a facebook...

Mennyi idő míg a facebook összegyűjti az archivált adataimat?

Figyelt kérdés
Kértem a facebookon, hogy a személyes adataimat letölthessem, és azt írták, kis ideig eltart, míg összegyűjtik, aztán küldik email-ben. Kérdésem csak annyi, hogy aki csinált már ilyet, mennyi idő volt míg megérkezett ?

2018. márc. 5. 17:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Ha aktív online tevékenységed van face-n akkor akár napról is beszélhetünk. Mondjuk nekem hamar megvolt, olyan max 10 perc alatt. Persze nem is vagyok annyira aktív face-n, nem volt olyan nehéz dolguk.
2018. márc. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Kb. 5 perc
2018. márc. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem jött semmi...
2018. márc. 5. 22:40
 4/6 A kérdező kommentje:
Megjött, de az törölt üzeneteket nem hozza vissza... csak az archívumot... annak pedig nincsen sok értelme.
2018. márc. 6. 17:44
 5/6 A kérdező kommentje:
óóó bocsi... nem is említettem hogy azt szerettem volna..:D
2018. márc. 6. 17:47
 6/6 anonim ***** válasza:

Törölt üzenetet semmi nem hoz vissza.

Az csak akkor lesz meg ha a másik fél is lementi az ő beszélgetését és elküldi neked.

2018. márc. 7. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!