Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hp 625 milyen laptopnak mondható?

Hp 625 milyen laptopnak mondható?

Figyelt kérdés
Még 2011-ben vettem azt hiszem 95 ezer forintért. Teljesen jó. Manapság nem nagyon látok ilyen árban jól összerakott lapost.

2018. márc. 5. 20:15
 1/3 anonim ***** válasza:

A száitástechniokai eszközök árát dollárban határozzák, 2011ben 220 forint volt az árfolyam, ez kb 430 dollár volt akkor, ma 260, így ma egy ugyanilyen laptop kb 112ezer volna.

Viszont az is közre játszik a dologban, hogy évről évre egyre rosszabb minőségű laptopokat gyártanak, szóval ez tényleg igaz, ma már nincs igény a minőségre, csak legyen vékony, azt meg nem lehet olcsón megoldani

Ez még az üzleti szériában is látszik, azoknak is sokat romlott a minősége.

2018. márc. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
S az a poén ebben sajnos, hogy pont ugyanezekkel a paraméterekkel rendelkező laptopokat találni 100k-ért Celeron, 4giga ram. Az enyémben egy 320 athlon proci van.
2018. márc. 6. 10:37
 3/3 A kérdező kommentje:
Ismerősöm Dell laptopja széle most fél után kezdett kopni, a HP-m kb. 5 év múlva. Szóval szomorú ez, mindenből mindent kispórolnak. Nem is tudom, ha tegyük fel 3 év múlva megadja magát ez a laposom, milyet veszek utána, ha akkor már üzleti kategóriában se lehet majd minőséget kifogni, ugyebár akkor már nem lesz opció egy T420 pl. T430-tól ha jól tudom már siralmas kb.
2018. márc. 6. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!