Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Bekapcsoltam a laptopomat, de...

Bekapcsoltam a laptopomat, de miután megnyomtam a gombot, hogy bejelentkezzek, nem tölti be a bejelentkezési lehetőséget, így nem tudok bejelentkezni. Vagyis az üres háttér jelenik csak meg. Mi lehet a hiba?

Figyelt kérdés
Így nem tudok bejelentkezni... Lehet, hogy túl korán nyomtam meg, és még nem tudott mindent betölteni. Már próbáltam újraindítani, de sajnos megjegyezte, és nem tud rendesen újraindulni. Valaki tudja mit kell tenni?

2018. márc. 6. 21:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Milyen operációs rendszer van rajta?
2018. márc. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Windows 10
2018. márc. 6. 21:46
 3/4 A kérdező kommentje:
Ja, és pusztán a dátumot, a wifit, és a töltöttségi állapotot jelzi ki.
2018. márc. 6. 21:49
 4/4 anonim ***** válasza:
CTRL-ALT-DEL gombok együtt lenyomása, a menüben feladatkezelő indítása, Alkalmazások, Új feladat, beírod: explorer.exe , és leokézod.
2018. márc. 7. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!