Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem jó a bluetooth?

Miért nem jó a bluetooth?

Figyelt kérdés

Tegnap még jó volt a bluetoothom, ma próbálom a hi-fimet rácsatlakoztatni, nem megy sehogyan sem. Újraindítom pár perccel később a gépet, miután újraindult már nem indul a megszokott módon - automatikusan - a Bluetooth. Nézegetem a neten, hogy mit lehetne csinálni, a services.msc-ben automatikusra teszem az indítását, kézileg is próbálom elindítani, semmi (azonkívül, hogy azt jelzi fut). Próbáltam frissíteni a drivereit, mind naprakészek, így megpróbálom uninstallálni az eszközkezelőben majd újratelepíteni. Qualcomm QCA9377 Bluetooth 4.1 volt a neve, s megpróbáltam letölteni netről de hiába telepítem, újraindítás után se reagál semmit. Más Bluetooth drivereket is megpróbáltam rátenni ezután, de nem működik így sem. A hibaelhárítót is futtattam: [link]

Mi lehet a baj? Ezelőtt tökéletesen működött.

Valamelyik drivernél meg ezt írta ki, mikor telepíteni akartam:

[link]



2018. márc. 7. 10:58
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!