Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb internetes...

Melyik a legjobb internetes tárhely ahol kepeket lehet tárolni?

Figyelt kérdés
2018. márc. 7. 17:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem az Imgur. Gyakorlatilag minden formátumot tökéletesen kezel. Más tárhelyeknél gyakran előfordul, hogy hibás linkeket generálnak, amiket pl. egy fórumba vagy üzenetbe nem tudok jól beilleszteni, de az Imgur fájlkezelése mindig tökéletes.

Jók még:


Google Photos

Flickr

Pinterest

ImageShack


Amik mindenképpen kerülendők, azok a magyar oldalak- kepfeltoltes. eu, kephost. com, kepkezelo. com, és a többi ilyen szemét. Nem csak azért, mert a legundorítóbb reklámokat tolják (gennyes-gombás lábkörmök, faroknövesztők és hasonlók), hanem mert semmi sem garantálja, hogy a képeid nem tűnnek el egyik napról a másikra.

2018. márc. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 tabaki ***** válasza:

@#1:

Ne már, a kephost.com is nyomatja ezeket a reklámokat? Én még sohasem tapasztaltam. Ami a képek elillanását illeti, abban tökéletesen igazat adok neked, az itteni illusztrált válaszaim legtöbbje mögül is odábbállt már a képanyag, ezek az oldalak maximum rövid távú mutogatásra alkalmasak.

2018. márc. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!